דיגיטל סולושנס

בלוג פוסט

קידום ממומן PPC

קידום ממומן ופרסום במנועי החיפוש וברשתות החברתיות

עמוד הבית > בלוג > קידום ממומן PPC

19.8.2020
עמית יהב

קידום ממומן - PPC

קידום ממומן (PPC) בימינו הוא צורך חיוני לכל עסק שרוצה להתפתח ולהגיע לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלו.

משמעות קידום ממומן היא פרסום בשטחי פרסום דיגיטליים בפלטפורמות השונות ברשת בתמורה לתשלום ישיר עבור שימוש בשטחי פרסום אלה – כך למשל מתבצע קידום אתרים בגוגל ובפייסבוק, שכולנו מכירים.

צילום מסך מערכת פרסום גוגל אדס
צילום מסך מערכת פרסום גוגל אדס לקידום אתרים בגוגל ובפלטפורמות הנלוות לה

דמיינו שלט חוצות אשר מציג פרסומת, על מנת להציג פרסומת בשלט זה, על העסק המפרסם ליצור קשר עם בעל השלט ולשלם לו עבור פרסום התוכן שלו על גבי השלט.

קידום אתרים ממומן באינטרנט מדבר בדיוק על אותו הרעיון, אבל במקום הצגת פרסומות בשלטי חוצות, הפרסומות של כל עסק מוצגות בשטחי פרסום דיגיטליים אשר הוקצו לכך.

אחד החסרונות הגדולים (והיתרון הבולט של אמצעי הדיגיטל) הוא החשיפה לקהל היעד הרלוונטי לעסק שלך.

בעוד ששלט חוצות פונה לקהל מאוד רחב אשר חלק גדול ממנו אינו רלוונטי (בדרך כלל) בפרסום ממומן דיגיטלי ניתן בקלות להגיע לקהלי יעד מצומצמים וממוקדים יותר עבור העסק שלכם ובכך להימנע מחשיפה מיותרת של פרסומות ותוכן עבור קהל שאינו רלוונטי לכך וגם אינו פוטנציאלי.

כיום הפלטפורמות המובילות לפרסום בדיגיטל הן גוגל במנועי החיפוש ופייסבוק ברשתות החברתיות, כאשר קידום אתרים בגוגל כולל שטחי פרסום יותר טקסטואלים וקידום אתרים בפייסבוק כולל שטחי פרסום אשר עובדים יותר עפ"י תוכן ויזואלי. (כמובן שהדבר לא בהכרח מחייב ובשתי הפלטפורמות יש צורות מגוונות נוספות של פרסום – כל עסק לפי דרישותיו ודרישות קהל היעד שלו)

לקריאה נוספת

בואו תגידו שלום

צרו קשר


    *פרטיך אישיים ומשמשים אותנו ליצירת קשר בלבד ולעולם לא נשתף אותם עם גורם נוסף.

    דרכים נוספות ליצירת קשר

    דילוג לתוכן